Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Drugi turnus wakacyjny 17-21 lipca zakończył się. Zapraszamy do obejrzenia relacji z zajęć i zakończenia. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Drugi turnus wakacyjny 17-21 lipca zakończył się. Zapraszamy do obejrzenia relacji z zajęć i zakończenia.

Wszystko wskazuje na to, że nasz drugi turnus wakacyjny w dniach 17-21 lipca, podobnie jak poprzedni 10- 14.07 udał się znakomicie.

Odbyły się wszystkie zaplanowane zajęcia zarówno sportowe jak i kulturalne. Dla uczestników przygotowana da zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Przemysława Gościniewicza, dwa zajęcia HIP HOP prowadzone przez Kubę Ciąpałę, tańce z instruktorką Juliettą Wojciechowską, zajęcia gitarowe z Marcinem Włudarczykiem, warsztaty ceramiczne oraz ekologiczne z Anną Mazur, wyjazd na kąpielisko w Białym Kościele oraz pełne niespodzianek zakończenie turnusu. Codziennie na uczestników czekał ciepły obiad, były też lody, kiełbaski i ziemniaki faszerowane z ogniska na zakończenie. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki pamiątkowe a uczestniczący drugi raz otrzymali czapeczki z herbem i logo Niemczy.

W organizację zakończenia ponownie włączyli się działacze Niemczanki oraz Strażacy OSP Niemcza.

Gośćmi zakończenia  był burmistrz Jarosław Węgłowski, Skarbnik Gminy Marta Żlobicka – Wnuk oraz współpracujący przy organizacji zajęć wakacyjnych sierżant sztabowy Posterunku Policji w |Niemczy Daniel Piwowarczyk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc szczególnie  wiceprezesowi Niemczanki Tadeuszowi Domańskiemu za muzykę i świetną zabawę oraz  Przezesowi Zarządu Miejsko – Gminnego OSP  Marcinowi Waluluikowi za niespodziankę , która sprawiła wszystkim uczestnikom wiele radości.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć II turnusu Wakacje Niemcza 2023 w dniach 17-21 lipca 2023 r.: