Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzień Dziecka w Gminie Niemcza: pierwszy kalendarz wydarzeń i atrakcji dla dzieciaków oraz całych rodzin. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzień Dziecka w Gminie Niemcza: pierwszy kalendarz wydarzeń i atrakcji dla dzieciaków oraz całych rodzin.

 

Tegoroczne imprezy z okazji Dnia dziecka zostały już przez wielu organizatorów zaplanowane. Informujemy wstępnie o terminach imprez oraz pomysłach na ich organizację. Na chwilę obecną zapowiada się sporo wydarzeń, być może jeszcze pojawią się nowe inicjatywy

Pierwsze atrakcje dla dzieciaków przygotowali strażacy OSP Niemcza, które odbyły się 4 maja podczas obchodów gminnych Dnia Strażaka.

25 maja (sobota) – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gilowie wraz z miejscowymi organizacjami serdecznie zaprasza na festyn rodzinny w godzinach 16.00-20.00 , który odbędzie się na  placu przy plebanii  w Gilowie.  festyn w Gilowie

29 maja (środa) – Szkoła Podstawowa w Niemczy zaplanowała organizację Dnia Dziecka dla uczniów szkoły na placu przyszkolnym.

1 czerwca (sobota)  – sołectwo Nowa Wieś Niemczańska z Kołem Gospodyń Wiejskich startuje ze swoją pierwszą imprezą z atrakcjami dla dzieci oraz całych rodzin z terenu sołectwa.

7 czerwca (piątek) – Przedszkole Zaczarowany Gród w Niemczy przygotowuje festyn na posesji przedszkola z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka dla przedszkolaków.

15 czerwca (sobota) – sołectwo Kietlin przygotowuje festyn, na który zaprasza dzieci mieszkające na terenie sołectwa Kietlin.

16 czerwca (niedziela) – NSP Przerzeczyn – Zdrój przygotowuje niedzielny festyn rodzinny okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka na boisku szkolnym dla uczniów szkoły, ich rodziców oraz wszystkich chętnych do udziału  dzieci.

22 czerwca (sobota) – Wilków Wielki zaprasza na Festyn integracyjny z atrakcjami dla dzieci oraz dorosłych.festyn w Wilkowie Wielkim