Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzień Kobiet w Niemczańskim Ośrodku Kultury. ZAPRASZAMY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzień Kobiet w Niemczańskim Ośrodku Kultury. ZAPRASZAMY

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski oraz Niemczański Ośrodek Kultury już za kilka dni, 8 marca 2023 roku, zapraszają wszystkie Panie ale również Panów na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie koncert niemczańskiego zespołu Women Lovers, połączonego z pokazem makijażu oka, zagadnieniami związanymi dietą oraz innymi ciekawostkami.

Tradycyjnie w Niemczy Dzień Kobiet obchodzony jest z przytupem. Tak będzie też i tym razem.
W Niemczańskim Ośrodku Kultury wszystkie Panie będą mogły poznać tajniki makijażu prezentowane przez przedstawicielki firmy Mary Kay (m. in. Panią Mariolę Slobodzinską-Kielar, Niezależną Dyrektor Sprzedaży Mary Kay), a także poszerzyć swoją wiedzę w temacie prawidłowej diety, o czym opowie i odpowie na każde pytanie dietetyk kliniczny, Pani Martyna Kałuża.

Niemczański Ośrodek Kultury zapewni również opiekę dla dzieci, których mamy będą chciały uczestniczyć w wydarzeniu, a nie będą miały możliwości pozostawienia swoich pociech w domu. Tym zajmą się harcerze z 17. Drużyny Harcerskiej „Polana” z Niemczy.

Każda Pani, która weźmie udział w wydarzeniu dostanie wspaniały prezent w postaci specjalnego zabiegu kosmetycznego – satynowe dłonie, od firmy Mary Kay. Ponadto odbędzie się loteria fantowa z nagrodami.

Wszystko to przy dźwiękach wspaniałego zespołu muzycznego z Niemczy – Women Lovers pod kierownictwem Marcina Włudarczyka, który zagra i zaśpiewa dla Wszystkich Pań.

Przyjdźcie do Sali Widowiskowej NOK w Niemczy już 8 marca o godzinie 17:00 i sprawdźcie
co dla Was przygotowaliśmy.

Zapraszamy!