Obchodzimy dziś Dzień Samorządu Terytorialnego, święto upamiętniające pierwsze demokratyczne wybory samorządowe, które odbyły się 27 maja 1990r.
Od tego czasu samorząd odgrywa ważną rolę w rozwoju naszych lokalnych wspólnot oraz budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.
Z tej okazji chcemy podziękować Radnym, Sołtysom, Pracownikom Urzędu oraz jednostek organizacyjnych, a także społecznikom i wszystkim mieszkańcom angażującym się w rozwój naszej Małej Ojczyzny.
Życzymy sukcesów, satysfakcji z pracy oraz energii do dalszego działania!