Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Dziś obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego!

 
Obchodzimy dziś Dzień Samorządu Terytorialnego, święto upamiętniające pierwsze demokratyczne wybory samorządowe, które odbyły się 27 maja 1990r.

Od tego czasu samorząd odgrywa ważną rolę w rozwoju naszych lokalnych wspólnot oraz budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Z tej okazji chcemy podziękować Radnym, Sołtysom, Pracownikom Urzędu oraz jednostek organizacyjnych, a także społecznikom i wszystkim mieszkańcom angażującym się w rozwój naszej Małej Ojczyzny.

Życzymy sukcesów, satysfakcji z pracy oraz energii do dalszego działania!