Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ferie w Niemczy zgodnie z planem wspólnym wszystkich jednostek - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ferie w Niemczy zgodnie z planem wspólnym wszystkich jednostek

 

Jako pierwsza wystartowała Szkoła Podstawowa w Niemczy. Zgodnie z planem ferii Szkoła zorganizowała pierwszą wycieczkę. Zapisani w poniedziałek uczniowie udali się we wtorek 16 stycznia do kina HELOS na Bielanach Wrocławskich. Grupa 37 uczniów z klas 5-8 pod opieką nauczycieli obejrzała film WONKA. Oprócz filmu uczniowie skorzystali z posiłku i szeregu atrakcji w centrum HELIOS. Kolejne zaplanowane przez szkołę wyjazdy odbywają się  w środę 17 stycznia na basen do Świdnicy, w poniedziałek 22 i w piątek 26 stycznia na basen do Ząbkowic.

We wtorki zajęcia prowadzi Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy. W tym tygodniu 16 stycznia odbyły się zajęcia z cyklu z Bolkiem i Lolkiem zwiedzamy Polskę.

W środę 17 stycznia od rana odbywają się zajęcia warsztatowe w NOK rękodzieło i warsztaty didżejskie.

Równocześnie  Niemczanka Niemcza prowadzi zajęcia sportowe w Sali gimnastycznej. Po zajęciach dzieciaki przejdą do Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

W środę 17 stycznia odbyły się także zajęcia czytelnicze   pod hasłem ” Ferie z książką” w bibliotece Szkoły Podstawowej w Niemczy

 

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z zajęć ferii zimowych w Niemczy.