Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Fotograficzne wspomnienia z pracy w PRL – prześlij zdjęcia i wygraj nagrody! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Fotograficzne wspomnienia z pracy w PRL – prześlij zdjęcia i wygraj nagrody!

Rzeczywistość zmienia się na naszych oczach, a Ci, którzy pamiętają czasy przed zmianą ustroju, po raz kolejny przeżywają historyczne wydarzenia. PRL pozostał w pamięci wielu Polaków – jeśli do nich należysz, pomóż pokazać innym obrazy przeszłości, a przy okazji zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Jak to zrobić?

Konkurs „Nasza Praca w PRL” to akcja przeznaczona dla mieszkańców województw dolnośląskiego i opolskiego w wieku 50+. Aby wziąć udział, trzeba zgłosić się przez formularz internetowy i przesłać w nim do 3 swoich zdjęć z pracy w czasach PRL (w formie cyfrowej, np. skany). Cały konkurs odbywa się bezpiecznie przez internet.

Uczestnika może zgłosić również jego bliski lub znajomy, wystarczy podać w formularzu dane zgłaszającego. Wszystkie fotografie, które napłyną do organizatorów, ukażą się w pokonkursowej wirtualnej galerii.

Gotowi do sentymentalnej podróży w czasie? Regulamin konkursu pod hasłem #NaszaPracawPRL i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem:

Na przesłanie swoich zdjęć z pracy w PRL mamy czas jeszcze do 12 stycznia 2021 roku. Do wygrania telefony komórkowe, książki, gadżety i kurs komputerowy od platformy strefakursow.pl. Zapraszamy!

Organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl.