URZĄD MIASTA I GMINYNIEMCZA

 

Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: UMiG Niemcza

Fundacja Merkury – doradztwo w 2020r

 

Szanowni państwo,
w związku z nadzwyczajną sytuacją w kraju związaną z pandemią, a tym samym w powiecie dzierżoniowskim chcemy Państwu zaproponować kontynuację współpracy z Fundacją Merkury w różnych formach na rzecz trzeciego sektora w powiecie dzierżoniowskim.  Już dzisiaj wiemy z iloma trudnościami borykają się nasze organizacje pozarządowe w realizacji działań projektowych a także statutowych.
Najogólniej rzecz ujmując  należy przedyskutować wsparcie dla III sektora w powiecie dzierżoniowskim w szerszym gronie.
Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie w nawiązaniu  do umowy partnerskiej pomiędzy Powiatem Dzierżoniowskim a gminami powiatu dzierżoniowskiego w zakresie doradztwa dla organizacji pozarządowych  świadczonego przez Fundację Merkury z Wałbrzycha  w 2020 r. przesyła w załączeniu informację o realizacji powyższych usług za rok ubiegły:
Doradztwo Dzierżoniów 2020. współpraca z gminami – załącznik do pobrania
Informuję również Państwa, iż w zależności od  sytuacji epidemicznej pod koniec stycznia br. przewidziane jest spotkanie z prezesem Fundacji Merkury Waldemarem Weihsem w formie wideokonferencji podczas, której będą podane szczegółowe informacje nt. doradztwa świadczonego dla poszczególnych gmin.
Wszystkie szczegóły dotyczące spotkania w ww. formie będą przesłane w późniejszym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu z Państwem.

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze