Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe przygotowanie uroczystości nadania imienia naszemu przedszkolu. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe przygotowanie uroczystości nadania imienia naszemu przedszkolu.

 

01.06.2019r. w sali Niemczańskiego Ośrodka Kultury odbyła się oficjalna część uroczystości nadania imienia naszemu przedszkolu. Od tego dnia nosi ono nazwę Przedszkole Publiczne ,,Zaczarowany Gród” w Niemczy. Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości, którzy mogli obejrzeć wspaniałe występy artystyczne przedszkolaków pt. ,,Moje przedszkole – Zaczarowany Gród”, a także prezentację multimedialną ,,Z kart historii przedszkola”. Było naprawdę magicznie, jak w prawdziwym zaczarowanym grodzie. Następnie odbył się uroczysty przemarsz ulicami miasta i odsłonięcie pamiątkowej tablicy na budynku przedszkola. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji w przedszkolnym ogrodzie, zabawy animacyjne oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Pragnę podziękować Pani Dyrektor, całej kadrze przedszkola, dzieciom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym za pomoc i trud włożony w organizację tak pięknej uroczystości.

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza

      Jarosław Węgłowski

 

Jak wszystko pięknie się udało zobaczcie Państwo sami 😊