Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Grodzianie zapraszają do Minieurolandu - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Grodzianie zapraszają do Minieurolandu

 

Zespół Grodzianie działający przy Niemczańskim Ośrodku Kultury, serdecznie zaprasza w niedzielę  22 sierpnia do Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku. Nasz Zespół wystąpi tu z koncertem o godz. 11.00 podczas  I Kłodzkiego Etno Jarmarku.

 

 

Pośród baśniowego otoczenia Parku Miniatur,  22 sierpnia przez cały dzień zaprezentuje się kilkanaście lokalnych zespołów KGW, które uświetnią wydarzenie występami wokalnymi i tanecznymi. Uczestnicy będą mogli dosłownie i w przenośni zasmakować regionalnej kultury. Podczas jarmarku będzie można kupić i spróbować przygotowanych specjalnie na tę okazję lokalnych przysmaków jak m.in. pierogi, pieczywo, ciasta i inne słodkości, a także rozmaitych przetworów domowej roboty. Obfite w lokalne produkty stoiska zaprezentują również tworzone z pasją rękodzieło.

Organizatorem I Kłodzkiego Etno Jarmarku realizowanego za pośrednictwem programu Narodowego Centrum Kultury Etno Polska 2021 jest Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku oraz Fundacja Niesamowity Dolny Śląsk.

 ZAPRASZAMY