Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Anna Korman

Informacja ws. zmianu sposobu konsultacji dla organizacji pozarządowych w związku z sytuacją epidemiologiczną.

Szanowni Państwo,poniżej przedstawiam informacje dotyczące zmiany sposobu konsultacji dla organizacji pozarządowych w związku z  sytuacją epidemiczną. Dyżur doradczy dla organizacji z powiatu dzierżoniowskiego odbędzie się w czwartek 26 marca w godz. 14:00-18:00, ale za pośrednictwem maila: inkubator.ngo@merkury.org.pl i telefonicznie: 509 673 693.Prosimy o wcześniejsze przesyłanie złożonych spraw na ww. maila podając do siebie nr telefonu. Pracownicy Wydziału pozostają również  dyspozycji Państwa pod numerem telefonu: 74 832 52 29 ; 74 832 52 28 oraz mailowo: so @pow.dzierzoniow.pl.