Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Już w najbliższy wtorek XVII Kawa dla Przedsiębiorców! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Już w najbliższy wtorek XVII Kawa dla Przedsiębiorców!

10 kwietnia o godz. 18 odbędzie się kolejne spotkanie networkingowe organizowane przez Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej. Na kawę do Hotelu Versant zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć swoją sieć kontaktów biznesowych, wymienić doświadczenia i wzajemnie inspirować się nowymi pomysłami na biznes. Jest to jedyne takie spotkanie w naszym powiecie, dlatego warto tam być i wyróżnić się na tle konkurencji.

DSC 6183

Na najbliższej Kawie praktycznej wiedzy Przedsiębiorcom dostarczą przedstawiciele ENAN S.A., firmy która prężnie rozwija się na dzierżoniowskiej strefie. Szczególnie zapraszamy małe i średnie firmy handlowe, które myślą o rozwinięciu swoich biznesów, ale niekoniecznie chcą inwestować w wynajem lub zakup własnych magazynów. Informacje logistyczne: Spotkanie odbędzie się we wtorek 10.04.2018 r., o godz. 18. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca: telefonicznie (tel. 535492764) lub mailowo (e-mail: lipska.katarzyna@aviva.com.pl). Koszt spotkania: 30 zł – płatne na miejscu.