Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Karnawał w Niemczy: bal, zajęcia i zabawy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Karnawał w Niemczy: bal, zajęcia i zabawy.

 

Zajęcia dla dzieci przygotowane przez Niemczański Ośrodek Kultury na czas ferii upłynęły pod hasłem karnawału. Podczas zajęć, które trwały od godz. 9 do 16 dzieciaki pod okiem pracowników NOK przygotowywały stroje i dekoracje karnawałowe w ramach zajęć rękodzieła. Dodatkowo odbywały się zajęcia taneczne, wokalne, warsztaty dj na profesjonalnym sprzęcie oraz liczne gry i zabawy sportowe. Wspólnie z instruktorami przygotowywane były posiłki między zajęciami.

Atrakcją przygotowaną przez Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego był pokaz iluzjonisty w czwartek 25 stycznia połączony z aktywnym udziałem młodych widzów w prezentowaniu sztuczek i magicznych niespodzianek. NOK był zapełniony przez ponad pięćdziesiątkę chętnych do udziału w zajęciach dzieci w dniach od wtorku do piątku.

W  ostatni piątek na zakończenie zajęć odbył się bal karnawałowy. Przy muzyce profesjonalnego dj Kuby bawiła się pełna sala dzieci wraz z rodzicami. Scenariusz balu przygotowały samodzielnie dwie uczestniczki zajęć Asia Rutkowska i Nadia Jarguz, która także ufundowała nagrody dla zwycięzców konkurencji.

A podczas balu dziewczynki zorganizowały m.in. konkurs tańca na gazecie,  taniec pod kijem, taniec  z balonem, konkurs na najpiękniejszy strój oraz konkurs na króla i królową balu.

Uczestnicy zajęć przygotowali dla wszystkich słodkie sery oraz własnoręcznie wykonane ciasteczka.

To był wspaniały, bardzo starannie przygotowany czas na zajęcia i zabawę dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy pracownikom NOK, KS Niemczanki, Urzędu Miasta i Gminy, Burmistrzowi Jarosławowi Węgłowskiemu a szczególnie rodzicom Annie Rutkowskiej oraz Agnieszce i Marcinowi Jarguzom, Martynie Franz i Iwonie Rudnickiej za pomoc w przygotowaniach i organizacji wydarzeń.

Serdecznie dziękujemy przede wszystkim dzieciom  za bardzo dobre zachowanie, zaangażowanie w zajęcia i wspaniałą twórczą  aktywność.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Bal karnawałowy: