Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kolejne środki pozyskane na infrastrukturę drogową - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Kolejne środki pozyskane na infrastrukturę drogową

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza pozyskał kolejne środki na poprawę infrastruktury drogowej w Gminie Niemcza. Otrzymaliśmy  150 000 zł (największe dofinansowanie z możliwych) w ramach DOLNOŚLĄSKIEGO FUNDUSZU POMOCY ROZWOJOWEJ 2019 na zadanie pn.: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych poprzez realizację inwestycji: Przebudowa drogi lokalnej 117501D polegająca na budowie chodnika od miejscowości Kietlin do miejscowości Wilków Wielki.” Wkrótce rozpocznie się realizacja inwestycji.