Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Konferencja podsumowująca działania PROW na lata 2014-2020 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Konferencja podsumowująca działania PROW na lata 2014-2020

Burmistrz Jarosław Węgłowski wziął udział w konferencji podsumowującej wdrażanie działań delegowanych PROW na lata 2014-2020 w województwie dolnośląskim, która odbyła się w dniu 02.12.2021 r.

Jednym z punktów konferencji było uroczyste wręczenie nagród przez Pana Grzegorza Macko Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego dla pracownika Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy Pana Artura Jakubca za zajęcie II miejsca w pierwszej edycji „Wojewódzkiego konkursu wiedzy na temat PROW 2014-2020 na Dolnym Śląsku.” Nagrodę w imieniu Pana Artura Jakubca odebrał Pan Robert Woźnicki.