Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza KONIEC PRZEDSZKOLA - JUŻ SZKOŁA NAS WOŁA! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

KONIEC PRZEDSZKOLA – JUŻ SZKOŁA NAS WOŁA!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie 28 absolwentów, którzy zakończyli swoją przygodę z przedszkolem odbyło się 23 czerwca w Niemczańskim Ośrodku Kultury.

Występy dzieci rozpoczęły się tradycyjnie od zatańczenia Poloneza. Następnie przedszkolaki zaprezentowały, bogaty w tańce i śpiewy, program artystyczny przygotowany przez Panią Halinę Hohol oraz Panią Katarzynę Obajtek. Po ogromnych brawach Pani Dyrektor- Marta Bagińska oraz Pan Burmistrz- Jarosław Węgłowski wręczyli każdemu dziecku medal oraz dyplom ukończenia przedszkola. Dzieci otrzymały także upominki w postaci książek i atlasów.

Tego dnia dzieci oficjalne pożegnały swoje nauczycielki: p. Romualdę Kępską, p. Halinę Hohol, p. Bogusławę Białas, p. Elżbietę Lewandowską, p. Katarzynę Obajtek, p. Martę Sowę oraz p. Paulinę Gorczowską. Każda z tych nauczycielek miała duży wpływ na edukację i wychowanie dzieci w różnych etapach ich pobytu w przedszkolu. Po uroczystym poczęstunku, nadszedł czas na pożegnania i życzenia dalszych sukcesów dla naszych absolwentów. Było mnóstwo radości i dobrej zabawy, nie obyło się także bez małych wzruszeń. Takie chwile na długo zapadają w pamięci. Czas jednak nie stoi w miejscu – przyszła pora na rozpoczęcie nowego etapu w życiu i stanie się uczniem szkoły podstawowej.

Życzymy wszystkim absolwentom przedszkola, udanych wakacji oraz powodzenia w klasie pierwszej.

Dyrektor Przedszkola Publicznego „Zaczarowany Gród” w Niemczy, Pani Marta Bagińska pragnie podziękować:

– Burmistrzowi Miasta i Gminy Niemcza, Panu Jarosławowi Węgłowskiemu za aktywny udział w wydarzeniu

– Niemczańskiemu Ośrodkowi Kultury za udostępnienie sali

– Państwu Renacie i Andrzejowi Kukułom za pomoc przy organizacji uroczystości

– Rodzicom dzieci z grupy „Motylków” i „Sówek” za organizację całego wydarzenia

– Nauczycielkom za opracowanie programu artystycznego i wzorowe przygotowanie dzieci

– Pracownikom przedszkola za nieocenioną pomoc techniczną

A że dzieciaki niechętnie żegnały ukochane Przedszkole świadczy fakt, że długo po zakończeniu uroczystości, trwały spontaniczne tańce i śpiewy.

Poniżej zdjęcia oraz link do relacji filmowej: