Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Konkurs WAKACJE Z NIEMCZĄ przedłużony do 20 września. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kolejnych uczestników. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Konkurs WAKACJE Z NIEMCZĄ przedłużony do 20 września. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kolejnych uczestników.

 

Zdjęcia do naszego konkursu Wakacje z Niemczą nadesłali Michalina Łomnicka z Wilkowa Wielkiego oraz Natan Mroziński z Niemczy.

 Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia:

MICHALINA ŁOMNICKA:

 

NATAN MROZIŃSKI:

Konkurs został przedłużony do 20 września.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta i Gminy w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury. Obie te instytucje zadbają o powołanie komisji oceniającej oraz zdecydują o przyznaniu nagród.

Celem konkursu jest promocja Gminy Niemcza oraz jej zabytków, ze szczególnym uwzględnieniem widniejącej na koszulce Baszty Miejskiej.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie zdjęć z wakacji, na którym będzie można zobaczyć uczestnika konkursu, w koszulce z Basztą, w ciekawym miejscu w Polce bądź poza jej granicami.

Informujemy, że zdjęcia (w dowolnej ilości)  należy przesyłać na adres:

nok@nok.niemcza.pl lub rkukula@um.niemcza.pl

Bardzo prosimy by w emailu podać imię i nazwisko uczestnika, dołączyć  zgodę na publikację zdjęcia ( w przypadku dzieci – zgodę na publikację zdjęcia podpisują rodzice) oraz adres zamieszkania i telefon kontaktowy.

Zdjęcia będziemy publikować na stronie Niemczy: (www.um.niemcza.pl). a po zakończeniu konkursu podczas Dni Niemczy zaplanowanych na 24 września, odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.