Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Konsultacje społeczne drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazujemy pismo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie konsultacji społecznych drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Ten etap konsultacji społecznych dokumentu  potrwa od 30 lipca do 15 września 2021 r. Efektem uwag zgłoszonych na tym etapie konsultacji będzie opracowanie ostatecznej wersji Planu i przekazanie go, pod koniec roku, do Komisji Europejskiej.

pismo Ministra Pudy zapraszające do konsultacji II etapu PS WPR