Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza LEGIMI w MiGBP w Niemczy 2024 r. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

LEGIMI w MiGBP w Niemczy 2024 r.

 

Od 5 stycznia można się zgłaszać do biblioteki po nowe kody do Legimi na 2024 rok.

Instrukcja wypożyczania e-booków w Legimi:

Aktywowanie zarówno nowych, jak i dawniej założonych kont Legimi jest możliwe tylko przez stronę http://www.legimi.pl/dbpw/. Aktywowanie dawniej założonych kont nowym kodem pozwala zachować wcześniej pobrane książki (e-półka).

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki, lub z 85 bibliotek publicznych Dolnego Śląska, mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu, założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku (oprócz Kindle’a).

Warunkiem korzystania z Legimi jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Więcej informacji pod linkiem

https://www.wbp.wroc.pl/wbp/pl/e-zasoby/legimi

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu.

Zapraszamy.