Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Minifinał WOŚP w Szkole Podstawowej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Minifinał WOŚP w Szkole Podstawowej w Niemczy

12 stycznia w naszej szkole odbył się Minifinał WOŚP zorganizowany przez Szkolny Klub Wolontariatu działający przy świetlicy szkolnej z pomocą Samorządu Uczniowskiego. W tym roku zbieraliśmy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Oprócz gadżetów WOŚP licytowane były również przedmioty ufundowane przez nauczycieli i uczniów. Atrakcją licytacji był tort ufundowany przez Małą Gastronomię, działającą na terenie szkoły, który wylicytowali nauczyciele.

IMG 6610

Gościem Specjalnym Minifinału był Dzierżoniowski Klub Bokserski. Pomiędzy licytacjami odbywały się występy taneczne uczniów naszej szkoły. Od rana działała również kawiarenka z ciastem, innymi słodkościami i chlebkiem. Dziękujemy wszystkim za udział w Minifinale, oraz pomoc w jego organizacji. W tym roku zebraliśmy 2174,61zł. W niedzielę 14 stycznia Wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu od rana kwestowały dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na niemczańskim Rynku. mt_gallery: