Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Niemczańscy Seniorzy otrzymali Ogólnopolskie Karty Seniora!

 
Dziś, w Klubie Senior + Niemcza odbyła się uroczystość wręczenia Kart Seniora, poprowadzona przez Dr Marka Pilcha oraz dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemczy, Agnieszkę Musiałę.

Po przemówieniach Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Rafała Pawłowskiego, Starosty Powiatu Dzierżoniowskiego Grzegorza Kosowskiego, Przewodniczącej Rady Miejskiej w Niemczy Edyty Mielnik oraz Przewodniczącego Niemczańskiej Rady Seniorów, Dr Pilch omówił zasady działania Kart Seniora.

Odbyła się również prezentacja „Bezpieczny Senior” podczas której m.in. zwrócono uwagę na różne metody oszustw, stosowane w celu wyłudzania pieniędzy. Dzięki takim inicjatywom, niemczańscy Seniorzy będą bardziej świadomi i bezpieczniejsi.

Następnie Dr. Pilch uroczyście wręczył certifikat Gmina Przyjazna Seniorom burmistrzowi, po czym rozdano Karty Seniora.

Nie zabrakło również występów artystycznych w wykonaniu członków Klubu Senior+, a także słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy, aby Karty Seniora zaowocowały jak największymi oszczędnościami!