Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczańscy Seniorzy razem z Burmistrzem Jarosławem Węgłowskim przywitali lato - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemczańscy Seniorzy razem z Burmistrzem Jarosławem Węgłowskim przywitali lato

W piękny słoneczny dzień św. Jana 24 czerwca, nasi niemczańscy seniorzy działający aktywnie w  Klubie Senior + w Niemczy w barwnej paradzie kapeluszy powitali lato w Niemczy.

Seniorzy po spotkaniu z Burmistrzem Niemczy Jarosławem Węgłowskim w siedzibie Klubu Senior +,  wyruszyli na spacer w kierunku Baszty Miejskiej i Niemczańskiego Rynku. Śpiewając piosenki m.in. Dzień  wspomnienie lata Anny Jantar i wiele innych, w barwnym korowodzie przemierzyli ulice Niemczy wzbudzając sympatię i zainteresowanie przechodniów. Taki przemarsz kolorowych kapeluszy z inicjatywy dyrektora OPS Agnieszki Musiały  odbył się w Niemczy po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nasi seniorzy jeszcze nie raz powrócą na niemczański Rynek.

Parada zakończyła się pod fontanną przed Ratuszem, gdzie seniorzy pożegnali Burmistrza i z koszami piknikowymi udali się na drugą część przywitania lata czyli na świętojański piknik w plenerze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: