Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczański Koncert WOŚP 2020 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemczański Koncert WOŚP 2020

 

 

Serdecznie zapraszamy na Niemczański Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 roku. Nasz koncert tak jak w całej Polsce odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 stycznia 2020r.

Koncert odbędzie się w Sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury dwóch częściach.

Część pierwsza startuje o godz. 15.00. Podobnie jak w roku ubiegłym w tej części odbędzie się konkursowy przegląd Jasełek. Jasełka zaprezentują przedszkolaki Przedszkola Publicznego w Niemczy, uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczy oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przerzeczynie – Zdroju. Oceniać występy będzie Jury. Wykonawcy otrzymają nagrody ufundowane przez Burmistrza Niemczy, Radnych Rady Miejskiej w Niemczy oraz NOK. Wręczona zostanie także Nagroda Publiczności.

Tę część zamknie występ niemczańskiej grupy tanecznej Brek Dance.

Druga część rozpocznie się o godz. 17.00 Będzie to koncert pt. radosne powitanie Nowego Roku. W muzyczną podroż przebojów muzyki światowej i polskiej zaprasza wokalistka jednocześnie pełna humoru konferansjerka Elżbieta Szopian z zespołem gitarzystów CZERKIS BAND.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy oraz wspólnego śpiewania.

Imprezę zakończy światełko do nieba wszystkich uczestników.

Jednocześnie przez cały dzień będą odbywały się licytacje gadżetów WOŚP w sali NOK, natomiast w Rynku pieniążki do puszek będą zbierali uczniowie SP Niemcza.

ZAPRASZAMY!!!!