Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczańskie przedszkolaki podziekowały swoim wychowawcom - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemczańskie przedszkolaki podziekowały swoim wychowawcom

Przedszkole to jeden z najmilszych okresów w życiu dziecka. Poznaje ono wówczas swoich równieśników, a także jest wychowywane przez opiekunów i przedszkolanki. I właśnie to opiekunkom dziękowali najmłodsi niemczanie.

W poniedziałek 15 października w Przedszkolu Publicznym w Niemczy miało miejsce wyjątkowe święto – wszystkie panie opiekunki miały swój dzień. Były to troche inne obchody Dnia Nauczyciela, który miał miejsce dzień wcześniej. Wszystkie dzieci , niezaleznie od wieku, zaprezentowały swoje wystepy artystyczne, prezentując wierszyki, piosenki oraz własnej roboty upominki. W podzięce za wystepy panie wychowawczynie przygotowały kilka różnych zabaw dla dzieci, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. Na koniec pani Dyrektor Marta Bagińska wręczyła Specjalne Nagrody Dyrektora dla zasłużonych pracowników. Dzieci zostały również poczęstowane słodką niespodzianką ofiarowaną przez zaproszonych gości – Zastępcę Burmistrza oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej Monikę Szymańską-Śledź.