Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza OFERTA ZAJĘĆ WAKACYJNYCH W NIEMCZY PRZYGOTOWANA PRZEZ WSZYSTKIE JEDNOSTKI I INSTYTUCJE GMINY NIEMCZA - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

OFERTA ZAJĘĆ WAKACYJNYCH W NIEMCZY PRZYGOTOWANA PRZEZ WSZYSTKIE JEDNOSTKI I INSTYTUCJE GMINY NIEMCZA

 

Zapraszamy dzieciaki oraz rodziców do zapoznania się i skorzystania z oferty zajęć wakacyjnych przygotowanych przez wszystkie jednostki Gminy Niemcza.

W lipcu ruszają zajęcia w Niemczańskim Ośrodku Kultury. Zaczynamy tygodniem startowym, podczas którego m.in. turniej OTWARTY PLAY STATION dla wszystkich chętnych oraz inne atrakcje.

W II, III i IV tygodniu lipca odbędą się zajęcia, które mają na celu organizację czasu od godziny 8 rano do godz 15. Każdy dzień rozpoczynamy rozgrzewką i zajęciami sportowymi na terenie obiektu ORLIK. Zajęcia połączone są z posiłkiem obiadowym w stołówce szkolnej. Specjalnie do przeprowdzenia  zajęć zostali zaproszeni instruktorzy – specjaliści w różnych dziedzinach. Dzięki zajęciom dzieciaki będą mogły rozwinąć swoje zainteresowania a także miło i twórczo spędzić wakacyjny czas. Zaplanowano wyjazdy na akweny wodne. Przez całe 8 godzin pobytu zapisane dzieciaki, jako grupa wakacyjna  będa pod opieką kadry pracowników zorganizowanych przez NOK. W planie także zakup koszulek pamiątkowych dla uczestników. Serdecznie zapraszamy. Jest to nasza pierwsza akcja organizacji turnusów wakacyjnych w Niemczy i mamy nadzieję , że będzie udana.

Dzięki wsparciu Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego koszt pobytu dzieciaków na turnusie tygodniowym wyniesie mniej niż wstępnie planowano bo będzie to kwota 250 zł – za tydzień. Można uczestniczyć także w wybranych zajęciach, których indywidualny koszt zostanie przedstawiony zainteresowanym.

W lipcu i sierpniu zaprasza na cykl zajęć Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy  wraz z filiami w Przerzeczynie – Zdroju, Gilowie i Wilkowie Wielkim.

 Także w lipcu i sierpniu działają zgodnie z harmonogramem świetlice środowiskowe w Przerzeczynie – Zdroju i Wilkowie Wielkim, prowadzone przez OPS w Niemczy.

 W czerwcu i sierpniu bogatą ofertę zajęć przygotowała Szkoła Podstawowa w Niemczy a w sierpniu  Przedszkole Publiczne w Niemczy.

 Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą i zgłaszania udziału w zajęciach.

 poniżej link do oferty  oraz plakat na stronie:

PLAKAT WSPOLNY