Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemczy w Akcji "Podziel się posiłkiem z najbardziej potrzebującymi" 2023 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemczy w Akcji „Podziel się posiłkiem z najbardziej potrzebującymi” 2023

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemczy aktywnie angażuje się w rozwiązywanie problemów społecznych poprzez współpracę z jednostkami samorządowymi i organizacjami pozarządowymi. Akcja Podziel się posiłkiem z najbardziej potrzebującymi to jedno z wielu działań podejmowanych przez OPS, które ma na celu wspieranie lokalnej społeczności w trudnych sytuacjach życiowych.

Współpraca z Przedszkolem Publicznym Zaczarowany Gród w Niemczy dodaje wymiaru społecznego i edukacyjnego przedsięwzięciu. Również jest przykładem działania, które mogą obserwować najmłodsi i czerpać z nich cenną lekcję pomagania inny.

W ramach akcji Podziel się posiłkiem z najbardziej potrzebującymi 6 grudnia 2023 roku Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Musiała przekazali żywnościowe paczki świąteczne dla sześciu rodzin.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tak szlachetną inicjatywę.

 Również zapraszamy do odwiedzenia strony OPS w Niemczy: https://www.facebook.com/profile.php?id=61554100110734&locale=pl_PL