Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza PIĘĆ MILONÓW ZŁ dla Niemczy- to najnowszy, pozytywnie oceniony - wniosek Burmistrza Jarosława Węgłowskiego . - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

PIĘĆ MILONÓW ZŁ dla Niemczy- to najnowszy, pozytywnie oceniony – wniosek Burmistrza Jarosława Węgłowskiego .

Jak nas poinformował Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski, właśnie otrzymał informację, że  Niemczy przyznano kwotę  5.000.000,00 zł. Kwota ta dotyczy – wniosku jaki został złożony przez naszego Burmistrza – o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.  Z otrzymanego dokumentu wynika, że strategiczną inwestycją naszej Gminy wg. zamysłu Burmistrza, będzie zeroemisyjny tabor transportowy.

Utworzenie transportu zeroemisyjnego dla potrzeb Gminy Niemcza – to nazwa inwestycji, która zostanie zrealizowana w najbliższych miesiącach. W związku ze skomplikowanymi procedurami, zeroemisyjnym taborem transportowym będziemy mogli cieszyć się i korzystać z niego  już od nowego roku. O szczegółach kolejnych hdziałań w realizacji tego zadania będziemy informowali na bieżąco.

Cieszy fakt, że dzięki pomysłom i działaniom Burmistrza Jarosława Węgłowskiego

Niemcza nie tylko pięknieje,

rewitalizuje swoje zabytki

ale jak się okazuje

staje się Gminą super nowoczesną.

I kto by pomyślał…..

Poniżej zdjęcie poglądowe: