Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet - konkurs - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet – konkurs

 

Jak można dodatkowo umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać wartą kilkaset złotych kartę podarunkową na zakupy w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką niespodziankę przygotował dla kobiet portal DYKTANDA.PL Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na wszystkie produkty ze sklepu RELAKSACYJNE.PL

Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, naturalnie do wykorzystania na zakupu w sklepie online RELAKSACYJNE.PL Oferuje on szeroką gamę produktów premium dla kobiet: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych produktów, a do tego szyte są w naszym kraju, zgodnie z ideą zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!