Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Porady eksperta w sprawach dotyczących działalności organizacji pozarządowych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Porady eksperta w sprawach dotyczących działalności organizacji pozarządowych

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie przypomina, iż w miesiącu czerwcu organizacje pozarządowe funkcjonujące na terenie powiatu dzierżoniowskiego mogą skorzystać z porad eksperta w sprawach dotyczących działalności organizacji pozarządowych. Konsultacje odbędą się w dniach 12 i 26 czerwca br. w godzinach 14:00-18:00, w budynku Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, ul. Świdnicka 38, pokój 216.
Powyższe doradztwo realizowane jest ze środków gmin partnerstwa na rzecz organizacji pozarządowych Powiatu Dzierżoniowskiego.

Sprawę prowadzi:

Renata Dawiec – inspektor,