Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pozdrowienia z wakacji w Kudowie-Zdroju - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pozdrowienia z wakacji w Kudowie-Zdroju

Pozdrowienia z wakacji w Kudowie dla Czytelników naszej strony przesyłają koloniści z Niemczy wraz z opiekunkami Panią Gosią i Panią Zosią.

Jak informowaliśmy staraniem Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego dzieciaki z Niemczy po raz drugi korzystają z wypoczynku w Domu Wczasów Dziecięcych Jagusia w Kudowie – Zdroju. Pobyt kończy się w najbliższy poniedziałek ale już dziś możemy podejrzeć jak spędzają czas nasi młodzi niemczanie. Jak widać na zdjęciach wypoczynek jest aktywny i korzystny poznawczo. Zdjęcia zrobione zostały w Pijalni wód Mineralnych, w Wambierzycach, w Muzeum Zabawek i podczas zajęć sportowych na sali gimnastycznej.

Serdecznie dziękujemy za przesłanie wiadomości.

Poniżej zdjęcia: