Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Przedszkolaki nagrodzone wakacyjną wycieczką do ośrodka jazdy konnej w Podlesiu - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Przedszkolaki nagrodzone wakacyjną wycieczką do ośrodka jazdy konnej w Podlesiu

 

Nie wszyscy zapewne wiedzą, że zaledwie 3 km od Niemczy, w malowniczej dolinie w Podlesiu działa Ośrodek jeździecki i Centrum jazdy konnej Dubelbar. Wiedzą o tym już przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Niemczy, które za swój występ podczas Dnia Dziecka – 4 czerwca 2022 zostały nagrodzone wycieczką do ośrodka. Nagroda została ufundowana decyzją Burmistrza z funduszy gminnych, a organizacją wyjazdu w dniu 27 czerwcaa zajął się Niemczański Ośrodek Kultury.

Właścicielka ośrodka Paulina Kupiec wraz z pracownikami przygotowała dla dzieci szereg atrakcji wśród których były m.in. wycieczka do boksów, zapoznanie się z warunkami pobytu i opieki nad konikami.

Dzieci błyskawicznie zaprzyjaźniły się ze wszystkimi zwierzętami i po przeszkoleniu, bez strachu pod opieką instruktorów odbyły przejażdżki po terenie malowniczego ośrodka.

Dodatkowo na dzieci czekał plac zabaw oraz obfity bufecik z posiłkami.

Bardzo dziękujemy Burmistrzowi oraz właścicielce Ośrodka za przygotowanie tak bogatej oferty wypoczynku wakacyjnego dla dzieciaków z niemczańskiego Przedszkola.

Wszystkich chętnych, dzieci młodsze i starsze oraz dorosłych zapraszamy na lekcje jazdy konnej nie tylko w wakacje do Ośrodka Dubelbar w Podlesiu.

https://www.facebook.com/dubelbar

poniżej relacja zdjęciowa z wyjazdu przedszkolaków: