Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem - dyskusje poświęcone sprawom najważniejszym dla młodego pokolenia Polaków - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem – dyskusje poświęcone sprawom najważniejszym dla młodego pokolenia Polaków

 

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej i Radę Dialogu z Młodym Pokoleniem skierowane do młodego pokolenia.

Jest to wydarzenie skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski, w trakcie którego podjęte zostaną dyskusje poświęcone sprawom najważniejszym dla młodego pokolenia Polaków. Celem Konsultacji wojewódzkich jest wypracowanie rozwiązań, zebranie opinii i pomysłów, które zostaną uwzględnione w dokumencie strategicznym.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem: https://strategiadlamlodych2.webankieta.pl/ .

Zachęcamy także do nałożenia nakładki na zdjęcie profilowe na fb, dzielenia się Państwa opiniami oraz oznaczanie swojego udziału w konsultacjach za pośrednictwem hashtag`u #KonsultacjeDlaMlodych. Link do nakładki znajduje się poniżej:

www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=231756222012160

Zespół Organizacyjny Konsultacji Projektu Strategia dla Młodych podziękował Pani Annie Kuźmińskiej – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy oraz Pani Wioletcie Kraczkowskiej – Wicedyrektor za aktywny udział w dolnośląskich konsultacjach. Był to kolejny, ważny etap w procesie tworzenia Strategii RP na Rzecz Młodego Pokolenia. Spostrzeżenia i uwagi zostaną ujęte w dokumencie Strategii.

Więcej informacji o projekcie na facebooku Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem:

https://www.facebook.com/RadaDialoguzMlodymPokoleniem/posts/256528349257604