URZĄD MIASTA I GMINYNIEMCZA

 

Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Rozkład jazdy autobusu dowożącego i odwożącego dzieci w dniu festynu 4 czerwca 2022 w Gminie Niemcza

 

Informujemy, że w dniu Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka 4 czerwca 2022, dzieci będą przywożone i odwożone autobusem gminnym.

 

 Poniżej rozkład jazdy:

Przywóz:                                                                      

12.20 Przerzeczyn-Zdrój

12.27 Podlesie

12.40 Nowa Wieś Niemczańska

12.50 Niemcza-przystanek

13.05 Chwalęcin

13.08 Wilków Wielki

13.10 Kietlin

13.15 Gola Dzierżoniowska

13.20 Gilów

13.25 Niemcza-przystanek

 

 Powrót: 16.00-17.00

17.00 Szkoła Niemcza

17.05 Nowa Wieś Niemczańska

17.10 Przerzeczyn-Zdrój

17.17 Podlesie

17.30 Szkoła Niemcza

17.35 Wilków Wielki

17.40 Chwalęcin

17.49 Kietlin

17.50 Gola Dzierżoniowska

17.55 Gilów

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze