Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Rusza rekrutacja przedszkolaków do ZACZAROWANEGO GRODU W NIEMCZY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Rusza rekrutacja przedszkolaków do ZACZAROWANEGO GRODU W NIEMCZY

Przedszkole Publiczne „Zaczarowany Gród” w Niemczy

ogłasza nabór do placówki dla dzieci:

trzyletnich, czteroletnich, pięcioletnich

oraz sześcioletnich

na rok szkolny 2023/ 2024.

poniżej szczegóły ogłoszenia:

– rozpoczyna się 1 marca 2023 r.

– kończy się 5 kwietnia 2023 r.

Dokumenty do pobrania można pobrać pod linkiem poniżej lub w kancelarii przedszkola.

Wypełnione wnioski o przyjęcie dziecka, prosimy dostarczyć do placówki zgodnie z ustalonymi terminami.

Rekrutacja dotyczy tylko dzieci, które nie są zapisane do  przedszkola.

Rodzice, których dzieci już uczęszczają do naszego przedszkola i chcą, aby dziecko kontynuowało naukę od września 2023 roku, zobowiązani są do wypełnienia i złożenia dokumentu o nazwie- DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.

Gotowy druk można odebrać w placówce od poniedziałku 27.02.2023 r. i składać go do u wychowawców grup.

Czas na złożenie deklaracji:

27.02.2023 r.- 10.03.2023 r.

Zapraszamy!