Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza SŁONECZNE I KOLOROWE – pożegnanie szkoły w Przerzeczynie - Zdroju - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

SŁONECZNE I KOLOROWE – pożegnanie szkoły w Przerzeczynie – Zdroju

Piękna pogoda i pozytywne nastawienie panowały podczas podsumowania pracy za bieżący rok szkolny.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło pana burmistrza Leszka Lupy, przewodniczącego Rady pana Andrzeja Osipowicza, radnych naszego okręgu: Edyty Mielnik, Michała Kaczorowskiego i Pawła Zapotocznego , a także księdza Mariana Chomiaka, pani sołtys Bogumiły Mikulskiej-Płanety i rodziców.

Dyrektor Elżbieta Polaczyk wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa, następnie życzyła wspaniałych wakacji. Udanego wypoczynku i spełnienia marzeń życzyli również naszym uczniom burmistrz Leszek Lupa, przewodnicząca Rady Rodziców Edyta Mielnik, oraz przewodniczący Rady Miasta pan Andrzej Osipowicz, który w imieniu swoim i radnych obdarował ucznia z najwyższą średnią i wszystkich absolwentów drobnymi upominkami.

W czasie apelu serdeczne podziękowania popłynęły również do księdza proboszcza, który jest z nami już 20 lat.

Dziękujemy szkole za relację i zdjęcia