Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Spotkanie fanów 4x4 jazdy off road z różnych rejonów Dolnego Śląska - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Spotkanie fanów 4×4 jazdy off road z różnych rejonów Dolnego Śląska

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie ,,Gniazdo Polskie ” w Niemczy w dniach 10-11.10.2020. Spotkanie ma czysto charakter towarzyski i ma na celu promować przedgórze Sudeckie gdzie Niemcza jest tak jakby w centrum Przedgórza położona. Spotkanie fanów 4×4 jazdy off road z różnych rejonów Dolnego Śląska tzw. klasa turystyk, będziemy przemieszczać się granicami gminy Niemcza po dziewiczych zapomnianych drogach, gminnych aby nie niszczyć i ingerować w naturę, Uczymy też kultury i szanowania natury, świata zwierząt, poznawania regionu łącząc to z Historią regionu . W sumie zadeklarowanych załóg na jeden dzień ok 15. Zainteresowanych zapraszam na 9:30 , może uda się też dla chętnych zorganizować krótka przejażdżkę jako atrakcję dla mieszkańców miasta. Będzie można zajrzeć do wnętrz aut terenowych . Ok. 10 ruszamy w trasę poprzez wzgórza Niemczańskie aż pod Lądek Zdrój , w okolicy Jaskini Radochowskiej. W niedzielę tj. po śniadaniu również udamy się na trasy w koło Niemczy na pkt widokowe których w okolicy nie brakuje. Na pewno upamiętnimy te spotkanie w obiektywie , na trasie w miejscu przeznaczonym będziemy piec kiełbaski aby nabrać siły na dalszą trasę.