Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza SZCZĘŚLIWEJ DROGI ... Pożegnanie klas ósmych Szkoły Podstawowej w Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

SZCZĘŚLIWEJ DROGI … Pożegnanie klas ósmych Szkoły Podstawowej w Niemczy.

W Szkole Podstawowej w Niemczy zgodnie z tradycją podczas specjalnej uroczystości żegnane są klasy ósme. Gospodarzami apelu pożegnalnego są  klasy siódme w tym roku VII a  i VII b, które w przyszłym roku szkolnym zajmą miejsce klas najstarszych.

Pan Burmistrz Jarosław Węgłowski uczestniczący w wydarzeniu wręczył nagrody Burmistrza Niemczy Alicji Kwaśniak i Aleksandrowi Sośniakowi z kl. VIII a. Uczniowie ci uzyskali bardzo wysokie średnie ocen 5,21 oraz wzorowe zachowanie.

Wręczono także nagrody dla najaktywniejszych   sportowców, które otrzymali: M.Jarguz, D.Frygies, M.Dobosz, J.Makowski, Ł.Łyczak, S.Kijkowski, A.Sosniak, B.Ostrowski, E.Borodajko, Z.Kopińska, M.Perkowska, P.Woleniuk .

Odsłonięto pamiątkowe tablo, a na ręce pani dyrektor  klasy ósme przekazały drzewo DĄB,  które zostanie posadzone na terenach zielonych szkoły.

Klasy siódme przygotowały wesoły spektakl oraz wręczyły medale każdemu ósmoklasiście.

Podczas apelu nastąpiło również przekazanie sztandaru młodszym uczniom, którzy w przyszłym roku szkolnym będą pełnić funkcje chorążego i przybocznych.

Wiele niespodzianek czekało na ósmoklasistów po zakończeniu części oficjalnej uroczystości.

Dziękujemy nauczycielom szkoły za informacje i zdjęcia