Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkoła Podstawowa w Niemczy w dziesiątce najlepszych szkół w Polsce. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szkoła Podstawowa w Niemczy w dziesiątce najlepszych szkół w Polsce.

 

W ogólnopolskim konkursie fotograficznym organizowanym przez Federację Branżowych Związków Producentów Rolnych pod nazwą  WARZYWA I OWOCE W SPORTOWYM OBIEKTYWIE,  uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Niemczy znaleźli się w gronie dziesiątki laureatów, spośród uczestników z całej Polski.

Uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawcy Joanny Bagińskiej, przy wsparciu rodziców przygotowali eksponaty związane z tematyką konkursu. Dzięki fachowej pomocy byłego nauczyciela szkoły Michała Paczkowskiego wykonali zdjęcia, które przesłali na konkurs.

Efektem jest prestiżowy tytuł laureata i wyróżnienie.

Konkurs odbył się w ramach ogólnopolskiej kampanii promocyjno-edukacyjnej pod hasłem:  „Jedz owoce i warzywa – w nich największa moc się skrywa!” sfinansowanej ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i wychowawcy klasy V,  Joannie Bagińskiej, a także serdecznie dziękujemy  Michałowi Paczkowskiemu za pomoc i wsparcie!!!

 

 Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich zdjęć oraz relacji na stronie internetowej konkursu:

https://jedzowoceiwarzywa.pl/prace-laureatow-konkursu…/