Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkolenia dla grantobiorców LGD Ślężanie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szkolenia dla grantobiorców LGD Ślężanie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku o POWIERZENIE GRANTU.

Szkolenia dotyczyć będą przygotowania dokumentacji konkursowej oraz warunków naboru ogłaszanego przez LGD w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres projektu grantowego:

Realizacja wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych, rekreacyjnych i artystycznych dla mieszkańców obszaru LSR (np. warsztaty m in. kulinarne, artystyczne czy plastyczne, szkolenia, rajdy, wydarzenia integrujące, konkursy, przeglądy artystyczne i inne).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 713162171, 503 686 288.

Harmonogram SZKOLEŃ w gminach – wrzesień – zbiorczy