Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Fundacja Dobrych Działań zaprasza do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na bezpłatne szkolenia dotyczące profesjonalnego zarządzania projektami z wykorzystaniem metody Prince 2® Foundation oraz Agile PM® Foundation.

Fundacja Dobrych Działań po raz pierwszy  na terenie powiatu dzierżoniowskiego  proponuje  szkolenia   dotyczące  profesjonalnego  zarządzania projektami  z wykorzystaniem metody  Prince 2® Foundation  oraz Agile PM®  Foundation .

Metody te są  jednymi  z najpopularniejszych   podejść do zarządzania w Europie.  Zdobyte podczas nich umiejętności mogą zostać wykorzystane zarówno podczas realizacji  niedużych projektów   w organizacjach pozarządowych jak skomplikowanych  procesów  realizowanych przez duże zespoły w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i w różnych branżach. Proponowane  metody  mogą zostać   także  wykorzystane w  realizacji zadań w  administracji publicznej  oraz  edukacji.

Szkolenia są  dla uczestników  bezpłatne, organizatorzy zapewniają:

–  wyżywienie,

–  nocleg ( w razie potrzeby),

–  materiały szkoleniowe

Warunki jakie trzeba spełnić  wziąć udział w szkoleniach

– ukończone 18 lat,

– nie prowadzenie działalności gospodarczej,

– nie pobieranie  nauki,

– zamieszkiwanie na terenie  powiatu dzierżoniowskiego.

Nie ma znaczenia posiadane wykształcenie  oraz wykonywany zawód.

Zgłoszenie na szkolenie wymaga formy  pisemnej – wypełnienia formularza zgłoszeniowego i  przesłania go  do Fundacji Dobrych  Działań na adres: szkolenia@fundacjadobrychdzialan.org

Formularz zgłoszeniowy,  kontakt, więcej informacji:

Fundacja Dobrych Działań

Ząbkowice Śl. ul. 1 Maja 7  p. 17 ( II piętro ),

tel. 606333989 – Bożena Wójcicka

email: szkolenia@fundacjadobrychdzialan.org

Terminy najbliższych szkoleń w powiecie dzierżoniowskim:  29-31 marca 2019, 5-7 kwietnia  2019. Zgłoszenia  na  powyższe szkolenie  przyjmujemy do 7 marca 2019r.

Kolejne zgłoszenia przyjmowane  będą  w trybie ciągłym do wyczerpania środków finansowych. Szkolenia odbywać się będą 1 X w miesiącu, liczba miejsc ograniczona. planowany termin zakończenia projektu maj 2019.

Harmonogram szkoleń:

Piątek 15:00-20:00

Sobota 8:00 – 17:00

Niedziela  8:00-17:00