Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkolenie dotyczące zmian w prowadzeniu rachunkowości związanych z Polskim Ładem dla NGO - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szkolenie dotyczące zmian w prowadzeniu rachunkowości związanych z Polskim Ładem dla NGO

 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w prowadzeniu rachunkowości związanych z Polskim Ładem.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 23 lutego ( środa), w godz. 14:00-16:00, w Starostwie Powiatowym, ul. Świdnicka 38, sala sesyjna I piętro.

 

Organizatorem szkolenia jest Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie – Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich wraz z Fundacją Merkury, która zapewnia eksperta w tej dziedzinie prowadzącego księgowość dla wielu organizacji.

 

Ze względu na trwająca pandemię SARS- COV -2  osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o zgłaszanie swojego udziału mailowo: so@pow.dzierzoniow.pl lub tel. 74 832 52 29 do dnia 22 lutego 2022 r.

 

W związku z wymogami sanitarnymi uczestnicy szkolenia zobowiązani są do używania maski zakrawającej usta i nos, zdezynfekowania rąk przed wejściem na salę szkoleniową oraz zachowywania dystansu społecznego od innych uczestników podczas szkolenia i w ciągu komunikacyjnym.

Ze względu na sytuację epidemiczną ilość miejsc jest ograniczona.