Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Teatr Kasztelanii Niemczańskiej laureatem F-ART.

Miło nam poinformować, że spektakl Teatru Kasztelanii Niemczańskiej pt. Miłość i zazdrość został zakwalifikowany do Finału Wojewódzkiego Dolnośląskiego Przeglądu Form Teatralnych F-ART. Decyzją Rady Artystycznej przeglądu nasz teatr zaprezentuje się w konkursie w dniu 9 maja 2018 w Kłodzkim Centrum Kultury jako pierwszy tj. o godz. 10.00. Teatr Kasztelanii Niemczańskiej powstał w Niemczańskim Ośrodku Kultury i zaprezentował swój pierwszy spektakl w dniu 11 marca 2018 z okazji święta pań i panów.

czołówka jpg

Dolnośląski Przegląd Form Teatralnych F-ART ma charakter wojewódzki, jego celem jest prezentacja dorobku artystycznego amatorskich grup teatralnych dziecięcych i młodzieżowych działających w szkołach, domach kultury, świetlicach województwa dolnośląskiego. Mamy nadzieję, że nasi młodzi artyści którzy po raz pierwszy wezmą udział w konkursie tak wysokiej rangi i prestiżu poradzą sobie znakomicie i pięknie zapromują Niemczę i jej historię przed jurorami oraz publicznością z całego województwa dolnośląskiego.  mt_gallery: