Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Tomasz Dudlej - od 29 czerwca 2022 r. jest nowym Dyrektorem Niemczańskiego Ośrodka Kultury - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Tomasz Dudlej – od 29 czerwca 2022 r. jest nowym Dyrektorem Niemczańskiego Ośrodka Kultury

 

Z komunikatu zamieszczonego w dniu 29 czerwca br. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy dowiadujemy się, że decyzją Komisji Konkursowej na stanowisko Dyrektora Niemczańskiego Ośrodka Kultury w Niemczy został wybrany Pan Tomasz Dudlej.

W uzasadnieniu wyboru czytamy:
Kandydat spełnił wszystkie wymagania formalne stawiane w ogłoszeniu o konkursie na w/w stanowisko, jak również w rozmowie kwalifikacyjnej wykazał się dobrym przygotowaniem merytorycznym oraz wiedzą i predyspozycjami wymaganymi do wykonywania zdań na stanowisku dyrektora Niemczańskiego Ośrodka Kultury w Niemczy.
Komunikat podpisał  Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski

 Kim jest Tomasz Dudlej, który od 1 lipca pracuje już w Niemczańskim Ośrodku Kultury?

 Jak się okazuje Tomasz Dudlej jest od urodzenia związany z naszą Gminą. Pochodzi z Gilowa, w którym mieszkał od najmłodszych lat. Obecnie nadal związany jest rodzinnie z Gilowem oraz Golą Dzierżoniowską.

 Ma 37 lat, jest żonaty i ma dwóch synów.

Zawodowo od zawsze związany był z organizowaniem, prowadzeniem i realizacją różnego rodzaju wydarzeń.

Dotychczas pracował w  Radiu Sudety jako dziennikarz / redaktor muzyczny / prezenter radiowy oraz w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie, jako m.in. inspektor ds. promocji powiatu w Biurze Promocji, Kultury Sportu i Turystyki.

Ukończył studia o kierunkach: Media Cyfrowe i Komunikacja Elektroniczna na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej oraz Event Manager na wydziale Zarzadzania Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Dodatkowo interesuje się i rozwija w grafice komputerowej. Jego pasją jest muzyka i sporty motorowe.
Ze względu na wykształcenie, osobiste zainteresowania, posiadaną wiedzę i wieloletnią pracę w mediach oraz między innymi w komórce Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zajmując się promocją regionu, z pewnością znakomicie poradzi sobie na stanowisku kreatora kultury w Niemczy.