Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uczniowie klasy VIII a i VIII b Szkoły Podstawowej w Niemczy już po  egzaminach - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uczniowie klasy VIII a i VIII b Szkoły Podstawowej w Niemczy już po  egzaminach

Ostatni egzamin ósmoklasistów odbył się w dniu 26 maja 2022 r. Przez trzy dni (24 – 26.05.2022 r.) uczniowie klas ósmych zdawali egzaminy z języka polskiego, matematyki i języków obcych  ( język  angielski lub  język niemiecki). Łącznie do egzaminu przystąpiło 35 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Niemczy .

Wyniki egzaminów będą znane w lipcu, a my życzymy już dzisiaj wysokich ocen i dostania się do wymarzonych szkół  ponadpodstawowych.

Poniżej zdjęcia uczniów obu klas ósmych oraz przebiegu ostatniego dnia egzaminów.: