Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Udział Szkoły Podstawowej w Niemczy w VII Przeglądzie Twórczości w Języku Niemieckim we Wrocławiu

10 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół nr 14 we Wrocławiu odbył się międzyszkolny Przegląd Twórczości w Języku Niemieckim, pod patronatem Konsula Generalnego Republiki Federalnej Niemiec i Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego we Wrocławiu. 26 szkół i zespołów szkolno- przedszkolnych z Wrocławia i okolic zaprezentowało wiersze, piosenki, etiudy i przedstawienia teatralne.

20180410 134856

Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Niemczy reprezentowało Koło Teatralne Języka Niemieckiego w składzie: Sandra Durzyńska, Julia Mieczkowska, Natalia Nowak, Nikola Ochał, Emilia Strzelińska, Oliwia Szewczyk, pod opieką p. Iwony Dobosz-Czyszczoń.