Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza UWAGA ! WYDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE DO WYMIANY ŹRÓDEŁ CIEPŁA - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

UWAGA ! WYDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE DO WYMIANY ŹRÓDEŁ CIEPŁA

 

Urząd Miasta i Gminy Niemcza informuje, że nabór do programu dofinansowania na wymianę pieców węglowych, na ogrzewanie ekologiczne w ramach projektu „Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin Obszaru Ziemi Dzierżoniowsko- Kłodzko-Ząbkowickiej” został wydłużony do dnia 7 marca 2022r, do północy.

Projekt jest realizowany przez Gminę Niemcza we współpracy ze Stowarzyszeniem Wolna Przedsiębiorczość – Centrum Technologii Energetycznych https://cte.fea.pl/.

Dofinansowaniem objęte są koszty wymiany „kopciuchów” na pompę ciepła (powietrze-woda), ogrzewanie elektryczne oraz ogrzewanie elektryczne wspomagane fotowoltaiką.

Wnioski mogą składać właściciele domów jednorodzinnych znajdujących się na terenie Gminy Niemcza. Wysokość dofinansowania może sięgnąć do 85% poniesionych kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 35 tys. zł.

Każdy zainteresowany może zarejestrować się w zakładce „PANEL GRANTOBIORCY DRUGI NABÓR” na stronie internetowej Projektu:

https://eko-cieplo.com