Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uzyskaj 99% dofinansowania na swój pomysł dzięki Grupie LGD Ślężanie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uzyskaj 99% dofinansowania na swój pomysł dzięki Grupie LGD Ślężanie

23 lutego w Niemczańskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie informacyjne Lokalnej Grupy Działania "Ślężanie". W trakcie spotkania pracownik Biura LGD Jolanta Czaplińska przedstawiła nową możliwość pozyskania dofinansowania projektów lokalnych w ramach grantów LGD. Jest to bardzo przyjazna forma pozyskania środków na działalność publiczną, ponieważ poziom dofinansowania wynosi aż 99% wartości przedsięwzięcia, a 4/5 dofinansowania otrzymuje się z chwilą podpisania umowy.

DSC 0005

Bliższe informacje znajdą Państwo na stronie www.slezanie.eu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości do Państwa dyspozycji są pracowncy Biura dostępni pod numerem telefonu: (71) 31 62 171. mt_gallery: