Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza W dniu 08 czerwca 2021r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niemczy Państwo Maria i Andrzej Oleksiak otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W dniu 08 czerwca 2021r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niemczy Państwo Maria i Andrzej Oleksiak otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

 

W dniu 08 czerwca 2021r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niemczy Państwo Maria i Andrzej Oleksiak otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Takie odznaczenie, nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Szanowni Jubilaci odebrali z rąk Burmistrza Miasta i Gminy w Niemczy – Jarosława Węgłowskiego.

Państwo Maria i Andrzej Oleksiak to urodzeni Niemczanie, których miłość rozwinęła się „po sąsiedzku”. Zawarli związek małżeński 26 grudnia 1970r. w Niemczy, doczekali się dwójki dzieci, czwórki wnuków i 1 prawnuka.

Małżeństwo cieszy się wielkim szacunkiem i poważaniem, są wzorem dla swoich dzieci, rodziny, przyjaciół, sąsiadów. Lata Ich wspólnego życia upłynęły również w atmosferze wytężonej pracy, nie tylko dla własnego dobra, czy rodziny, ale również społeczeństwa. Różne to były lata, nie zawsze łatwe, nieraz pełne strapień i zmartwień, jednak dzięki wytrwałości, bliskości i zgodności udało się pokonać wszystkie przeciwności.

Szanownym Jubilatom życzymy kolejnych lat w szczęściu i zdrowiu!