Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza W Kietlinie jak w rodzinie czyli festyn z atrakcjami  dla dzieci. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W Kietlinie jak w rodzinie czyli festyn z atrakcjami  dla dzieci.

 

Nadzwyczaj starannie został przygotowany sobotni (15.06.24) festyn dla dzieci z sołectwa Kietlin. Staraniem sołtysa wsi Danuty Drabik, Rady Sołeckiej oraz większości zaangażowanych rodziców atrakcji było co niemiara. Od ogromnej ilości posiłków, deserów, słodyczy, watry cukrowej po dmuchańce, kąpiel w pianie i prawdziwa uczta duchowa podczas oglądania przedstawienia teatralnego.

Gośćmi festynu byli – Burmistrz Niemczy Rafał Pawłowski, Zastępca Burmistrza Andrzej Osipowicz oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej  Mateusz Kossakowski.

Znakomicie zadbany plac rekreacyjny, na którym na co dzień oprócz urządzeń takich jak tyrolka, karuzela, zjeżdżalnia i wiele innych znajdują się spore ilości zabawek, stał się miejscem wypełnionym zabawą i uciechą najmłodszych.

Atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym, którzy w rodzinnej atmosferze i dzięki pięknej pogodzie, długo biesiadowali  razem z najmłodszymi mieszkańcami sołectwa.

Sołtys Danuta Drabik serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji

i liczną obecność mieszkańców oraz gości

podczas sobotniego festynu w Kietlinie.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: