Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza W minioną sobotę młodzi adepci piłki nożnej z Niemczy kibicowali podczas meczu ŚLĄSKA WROCŁAW z LEGIĄ WARSZAWA na stadionie Tarczyński ARENA we Wrocławiu. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W minioną sobotę młodzi adepci piłki nożnej z Niemczy kibicowali podczas meczu ŚLĄSKA WROCŁAW z LEGIĄ WARSZAWA na stadionie Tarczyński ARENA we Wrocławiu.

 

Wyjazd pięćdziesięcioosobowej grupy z Niemczy w tym 25 naszych młodych piłkarz i ich rodziców zorganizował Prezes KS Niemczanka Niemcza Paweł Jędrowski a wsparł finansowo całe przedsięwzięcie Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski.

To był niezapomniany wieczór, który na długo zostanie w naszej pamięci opowiadają uczestnicy wyjazdu. Wielkie wydarzenie na ogromnym stadionie, pełne emocji widowisko i co najważniejsze prawdziwy popis piłkarskich umiejętności drużyny Śląska Wrocław, która wygrała z Legią Warszawa  4:0.

Sobotni wyjazd sportowy pozwolił naszym najmłodszym talentom piłkarskim na uczestniczenie w meczu na trybunach stadionu w grupie ok. 40 tys. kibiców.

Gratulujemy Prezesowi Niemczanki znakomitego pomysłu i dziękujemy Burmistrzowi Niemczy za wspieranie cennych inicjatyw służących rozwojowi niemczańskich młodych sportowców.

 Zapraszamy do obejrzenia relacji na FB KS Niemczanka Niemcza

https://www.facebook.com/KSNiemczankaNiemcza

 a poniżej zdjęcia: