Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wręczenie nagród w konkursie "Moja ulubiona bajka" - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wręczenie nagród w konkursie „Moja ulubiona bajka”

W ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek trwającego od 8 do 15 maja MiGBP w Niemczy zorganizowała konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajka". Konkurs organizowany był dla dwóch kategorii wiekowych: Przedszkola i Klasy I-III z terenu Miasta i Gminy Niemcza. Na konkurs wpłynęło 36 prac plastycznych. Komisja konkursowa w składzie: Ewa Nowak - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Niemczy, Barbara Kałamaga - emerytowana dyrektor Przedszkola, Publicznego w Niemczy, Ewa Olszewska - starszy bibliotekarz MiGBP w Niemczy, wyłoniła laureatów w/w konkursu:

jj

KATEGORIA I PRZEDSZKOLE
I miejsce – Patrycja Przybytkowska – Siwik
II miejsce – Hanna Bem
III miejsce – Lena Michalska
Wyróżnienie – Bartosz Szaczkowski.
KATEGORIA II Klasy I-III SZKOŁY PODSTAWOWE
I miejsce – Amelia Mielnik i Patrycja Drabik
III miejsce – Wojciech Warlikowski
III miejsce – Marcelina Królczyk
Wyróżnienie – Natalia Break i Dariusz Wirtel. Nagrody zostały wręczone przez Zastępcę Burmistrza Niemczy Kazimierza Figzała oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej w Niemczy Monikę Szymańską-Śledź. Dziękujemy wszystkim laureatom i uczestnikom za udział w konkursie oraz nauczycielom za przygotowanie i zaangażowanie. mt_gallery: